Az egyház és a sport kapcsolata

2011. november 04., címkék: presbiteri konferencia, tiszántúli egyházkerület

Az egyház és a sport kapcsolata címmel rendezi meg a tiszántúli egyházkerület az éves presbiteri konferenciáját. A kétnapos találkozó Berekfürdőn, a Megbékélés Házában november 11-én, pénteken délután három órakor kezdődik.

A meg nem érdemelt ajándék

2011. szeptember 06., címkék: presbiteri szövetség, presbiteri konferencia, tahitótfalu

Tizenkettedik alkalommal tartotta meg országos konferenciáját szeptember 1. és 3. között Tahiban a Magyar Református Presbiteri Szövetség. Az őszi presbiterválasztás jegyében megrendezett esemény résztvevői a presbiteri szolgálat lehetőségeivel kapcsolatos kérdésekre keresték a válaszokat az előadásokon.

Fókuszban az önkéntesség

2011. május 18., címkék: presbiteri konferencia, önkéntesség, tiszáninneni egyházkerület

Az önkéntesség volt a témája a Tiszáninneni Református Egyházkerület tavaszi lelkész-presbiteri konferenciájának, melyet május 14-én tartottak a Miskolci Egyetemen.

Presbiteri konferencia a Nagykunságban

2011. április 06., címkék: presbiteri konferencia, nagykunsági egyházmegye

Presbiteri konferenciát szervez a Nagykunsági Református Egyházmegye április 17-én, virágvasárnap.

Szenteld meg a nyugalom napját - Gondnoki konferencia Balazséron

2010. október 26., címkék: Gyülekezeti hírek, Határon túl, presbiteri konferencia, beregi egyházmegye

Életünkben egyensúlyt kell teremtenünk a munka és a pihenés között - hangzott el vasárnap a Beregi Református Egyházmegye gondnokainak konferenciáján.

A Kálvin Kiadó és a Magyar Bibliatársulat a 17. Nemzetközi Presbiteri Konferencián

2010. június 15., címkék: kálvin kiadó, presbiteri konferencia, bibliatársulat, Hírek

A Kálvin Kiadó és a Magyar Bibliatársulat minden érdeklődőt vár a 17. Nemzetközi Presbiteri Konferencián tartandó könyvárusításra.

Presbiteri Konferencia Hanván

2010. február 01., címkék: presbiteri konferencia, 2010, Határon túl, gömöri egyházmegye

A Gömöri Református Egyházmegye presbiteri konferenciát szervez az egyházmegyében szolgáló lelkipásztorok, gondnokok és presbiterek számára 2010. február 13-án Hanván, a református gyülekezet Diakóniai Központjában.